روح اله خدارحمی:رفتار با مشتریان توأم با احترام بسیار باشد

روح اله خدارحمی:رفتار با مشتریان توأم با احترام بسیار باشد

 

 پاسخگویی به نیاز ها و درخواست های مشتریان به عنوان سرمایه های اصلی بانک ها از مولفه هایی است که ضرورت دارد محور اصلی فعالیت ها و برنامه های بانکداران  قرار گیرد و به گفته روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی،رفتار با مشتریان باید توأم با احترام فراوان باشد.

 به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی که در سومین روز کاری سال 1398 با حضور در شعبه محمد شهر این بانک در استان البرز، ضمن اعلام مطلب فوق افزود:باید تلاش کنیم درجه و جایگاه رفتاری بانک نزد مشتریان ارتقا یابد.

در این دیدار نوروزی که صبح روز پنجشنبه هشتم فروردین ماه برگزار شد، خدارحمی ضمن تبریک سال نو به کارکنان و مشتریان حاضر در شعبه  محمد شهر، با تأکید بر ضرورت تغییر نگرش ودیدگاه برای پیشبرد برنامه ها خطاب به علیرضا معدن زاده رئیس این شعبه افزود: حتی انسانهای موفق و کارمندان پیشرو نیز به تغییر دیدگاه نیاز دارند زیرا با چنین تغییراتی، تغییر مثبت در همه ارکان بانک به وجود خواهد آمد.

وی با اشاره به رویداهای پیرامونی بانک و نقش آن در تدوین و اجرای برنامه ها خاطر نشان کرد: بانک باید همه رویدادها ی پیرامونی را رصد و بر اساس شرایط برنامه ریزی و عمل کند.

عکسهای مرتبط

قالب دلخواه شما