طراحی سایت

طرح بانک کودک و نوجوان

بانك كشاورزي به عنوان اولين بانك در نظام بانكي كشور، طرح بانك كودك و نوجوان را در آذر ماه سال 1379 به صورت باجه در محل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوان افتتاح نمود . پس از گذشت سه سال از آن تاريخ ، در 28 بهمن ماه سال 1383 ، با افتتاح اولين شعبه اختصاصي كودك و نوجوان در تهران و همزمان در 30 شعبه ديگر در سراسر كشور اين طرح وارد مرحله ديگري از حيات خود شد .

دوره يك روزه  طرح بانك پذيري

از سال 1388 با افتتاح كارگاه آموزشي، برگزاري دوره آموزشي يك روزه توسط همكاران مجرب آغاز گرديد. در اين دوره نوجوانان با مفاهيم پايه اقتصادي و بانكي آشنا شده و آموزش استفاده از دستگاه‌هاي خودپرداز ( ATM ) ، پايانه هاي فروش ( POS ) و بانكداري اينترنتي را مي‌آموزند .

اهداف طرح

 يكي از نيازهاي انسان نياز اقتصادي است، دانش آموزان با شركت در دوره يك روزه طرح بانك‌پذيري بانك كشاورزي با اصطلاحات انواع پول، ارز، مفاهيم سرمايه‌گذاري در بازارهاي مالي، بورس، انواع بانك ها، مزاياي پس انداز و داد و ستد آشنا مي‌شوند.

خدمات بانك براي كودكان و نوجوان

براي فراگيران در كلاس‌هاي آموزشي طرح بانك كودك و نوجوان سپرده سرمايه‌گذاري تاك افتتاح شده و به صورت رايگان يك عدد كارت مهرگستر نوجوان (تاك) اهدا مي‌گردد .

 سقف برداشت خريد و انتقال وجه از طريق كارت مهرگستر تاك در هر شبانه‌روز تا مبلغ يك ميليون ريال مي‌باشد.