طراحی سایت

اخبار و رویدادها

22
چکیده: شعب بانک کشاورزی استان سمنان  در دو ماهه سال جاری ، مبلغ 3میلیارد و 200میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی به ایثارگران پرداخت کردند. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان سمنان این میزان تسهیلات به  6 نفر از ایثارگران پرداخت شده است.
21
پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت هشتاد و پنجمین سالروز تاسیس بانک
چکیده: روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در پیامی، هشتاد و پنجمین سالروز تاسیس این بانک را تبریک گفت. درپی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.       به نام خدا   همکاران گرامی و همراه   باکمال مسرت، سالروز تأسیس و آغاز به ­کار بانک سبزمان، بانک کشاورزی را خدمت یکایک شما تبریک م... ادامه »
20
چکیده: شعب بانک کشاورزی استان مازندران از ابتدای سال جاری مبلغ 46 میلیارد و 107 میلیون ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری  پرداخت کردند. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان مازندران، این میزان تسهیلات به 39  نفر از متقاضیان پرداخت شده و بیش از  20میلیارد ریال دیگر نیز  در مرحله تصویب و پرداخت قرار دارد.
20
چکیده: با استفاده از تسهيلات بانك كشاورزي طرح احداث باغ پسته در دامغان به بهره برداري رسيد. به گزارش روابط عمومي مدیریت شعب بانك كشاورزي استان سمنان  برای بهره برداری از این طرح  مبلغ27.5 میلیارد ریال ازمحل اعتبارات  بانک كشاورزي تسهیلات پرداخت شده است. بر اساس اين گزارش با راه اندازي اين طرح زمینه اشتغال مستقیم برای 10 نفر فراهم شد. ... ادامه »
صفحه 8 از 2886ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها