دات نت نیوک

اخبار و رویدادها

01
چکیده: شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان تاكنون بيش از 174 میلیارد ریال تسهيلات در راستاي توسعه و ايجاد اشتغال روستايي و عشايري پرداخت كردند. به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك کشاورزی در استان هرمزگان، این مدیریت از ابتداي ابلاغ دستورالعمل تا كنون با پرداخت بيش از 174 ميليارد ريال علاوه بر كسب رتبه اول در بين سيستم بانكي استان ، در بين ساير مديريت هاي ... ادامه »
29
چکیده: نخستین مرحله از همایش سراسری روسای شعب بانک کشاورزی با هدف تبیین سیاست ها و اولویت های این بانک در سال97 ، اول و دوم اردیبهشت ماه سال جاری در بابلسر برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی در این همایش که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره ، مدیران امور ، روسای برخی از ادارات مرکزی و روسای شعب این بانک از سراسر کشور برگزاری می شود، &n... ادامه »
29
جایگاه برتر کشاورزی در شبکه پرداخت الکترونیک کشور
چکیده: بانک کشاورزی  در شاخص سهم بازار از کل تراکنش های شبکه پرداخت کارتی کشور جایگاه برتر را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، براساس آمار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در بولتن اقتصادی شاپرک، بانک کشاورزی در اسفندماه 1396 و در شاخص سهم پذیرندگی از تعداد کل تراکنش های شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی کشور(شاپرک )، رتبه دوم  را کسب کر... ادامه »
29
چکیده: شعب بانک کشاورزی در استان زنجان تا پایان  سال 96 بیش از 3218 میلیارد ریال تسهیلات برای رونق بنگاه های اقتصادی کوچک ومتوسط به فعالان زیربخش های کشاورزی پرداخت كرده اند. به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك كشاورزي در استان زنجان، این میزان تسهیلات به 19245نفر متقاضی( 19228نفر دربخش کشاورزی و17نفر دربخش صنایع  کشاورزی) پرداخت شده و مورد ... ادامه »
صفحه 5 از 2821ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها