دات نت نیوک

اخبار و رویدادها

23
چکیده: مدیریت استان تهران در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خوداشتغالی در مقطع زمانی  ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه  از محل اعتبارات قرض الحسنه  موفق به کسب رتبه نخست دربین  تمام مدیریت های کشور شد .  به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی مدیریت استان تهران ، شعب بانک کشاورزی استان تهران با پرداخت تعداد 80   فقره تسهیلات به... ادامه »
23
چکیده: شعب بانک کشاورزی استان سمنان از ابتدای سال جاری تا کنون مبلغ 57 میلیارد و 397 میلیون ریال ضمانت نامه برای مشتریان و پیمانکاران بخش های مختلف اقتصادی صادر کردند . به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان سمنان ،این میزان ضمانت نامه برای تعداد 135 نفر از مشتریان ، متقاضیان و پیمانکاران بخش های مختلف اقتصادی صادر شده است .
23
چکیده: با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی واحد سردخانه دو مداره با ظرفیت 10 هزار تن در شهرستان شهرضا به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان اصفهان برای اجرایی شدن این طرح تسهیلاتی به مبلغ 65 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی پرداخت شده است. این گزارش می افزاید با راه اندازی این طرح زمینه اشتغال 12 نفر به ط... ادامه »
23
چکیده: با عاملیت بانک کشاورزی، تا پایان فصل برداشت گندم در آبان ماه سال جاری ، بیش از 67 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در استان چهارمحال و بختیاری خریداری شد.  به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب  بانک کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری ، این میزان گندم با اعتباری به مبلغ 872 میلیارد ریال خریداری و به حساب کشاورزان واریز شده است.
صفحه 4 از 2724ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها