دات نت نیوک

اخبار و رویدادها


مديريت استان مازندران

23
چکیده: شعب بانک کشاورزی دراستان مازندران، از ابتدای سال 1396، مبلغ  14.311 میلیارد ریال تسهیلات، به متقاضیان زیربخش های زراعت ، باغداری ، دام و طیور ، شیلات و آبزیان، صنایع تبدیلی کشاورزی، پرداخت كردند. به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك کشاورزی در استان مازندران، این میزان تسهیلات به 77648 نفر متقاضی پرداخت شد.
20
چکیده: با استفاده از تسهيلات بانك كشاورزي، واحد مرغداری به ظرفیت  20000 قطعه مرغ مادر گوشتی در شهرستان قائم شهر استان مازندران تکمیل و راه اندازی شد . به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك کشاورزی در استان مازندران، كل سرمايه اين طرح  بالغ بر 21 میلیارد ریال است كه  12 میلیارد ریال آن توسط تسهيلات بانك كشاورزي و از محل اعتبارات صندوق توسع... ادامه »
20
چکیده: با استفاده از تسهيلات بانك كشاورزي، واحد سورتینگ به ظرفیت 2500 تن در سال با قابلیت سورتینگ و بسته بندی مرکبات و میوه در شهرستان آمل استان مازندران به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك در استان مازندران،  كل سرمايه گذاری اين طرح  بالغ بر 11میلیارد ریال است كه  7 میلیارد ریال آن توسط تسهيلات بانك كشاورزي و از مح... ادامه »
19
چکیده: با استفاده از تسهيلات بانك كشاورزي، شرکت لار قزل با هدف تولید ماهیان سردآبی به ظرفیت 196 تن در شهرستان آمل استان مازندران  به بهره برداری رسید . به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك کشاورزی در استان مازندران،  كل سرمايه اين طرح  بالغ بر 19میلیارد ریال است كه  14 میلیارد ریال آن توسط تسهيلات بانك كشاورزي و از محل اعتبارات صندو... ادامه »
صفحه 1 از 55ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها