دات نت نیوک

اخبار و رویدادها


مديريت استان كهگيلويه و بوير احمد

28
چکیده: مدیریت شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد در بین کلیه دستگاه های اجرایی و بانک های استان رتبه دوم را در ارزیابی عملکرد حمایت از حقوق شهروندی در سال 1395 کسب کرد . به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیریت فرهنگی و اجتماعی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد پس از اخذ مستندات لازم در خصوص حمایت از... ادامه »
07
چکیده: واحد گلخانه گل رز ظریف به نمایندگی از 19 طرح بخش کشاورزی روز 18 بهمن با حضور استاندار ، نماینده بویراحمد و دنا  در مجلس شورای اسلامی ، سرپرست جهاد کشاورزی استان ومدیریت شعب بانک دراستان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد . به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت این طرح 6000 مترمربع است و تسهیلاتی به مبلغ 16 ... ادامه »
23
چکیده: مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال 1396 تا پایان آذر ماه با صدور 373 فقره ضمانتنامه به مبلغ 150 میلیارد ریال ، رتبه نخست را در بین مدیریت های بانک کشاورزی در سطح کشور کسب کرد.  به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد این تعداد ضمانتنامه صادره از مجموع 685 فقره سهمیه ابلاغی ... ادامه »
13
چکیده:  شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمددرسال 1396 تا پایان آبان ماه مبلغ 410 میلیارد ریال تسهیلات دام ، طیور ، شیلات و آبزیان به متقاضیان زیر بخش های کشاورزی پرداخت کردند . به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد ، این میزان تسهیلات به    1056 نفر از متقاضیان پرداخت شده است 
صفحه 1 از 36ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها