دات نت نیوک

اخبار و رویدادها


روابط عمومی

01
مدیرعامل بانک کشاورزی: اعتبار و سربلندی ما در گرو کیفیت خدمات، تکریم مشتری و رضایت هموطنان است
چکیده: مدیرعامل بانک کشاورزی با مرور موفقیت ها ودستاوردهای این بانک در سال 1396، بهبود کیفیت خدمات بانک و تلاش برای ارایه تسهیلات بیشتر وحمایت از تولید پایدار کشاورزی را به عنوان اولویت های راهبردی بانک کشاورزی در سال 1397 اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، روح اله خدارحمی که روز شنبه اول اردیبهشت ماه سال جاری در نخستین مرحله از همایش سراس... ادامه »
01
عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی : روسای شعب، یاور اجرایی بانک در تحقق اهداف سال هستند
چکیده: عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی بر کارکردها و مسئولیت‌های راهبردی روسای شعب تاکید کرد و گفت این کارکردها  می‌تواند تحقق اهداف و برنامه‌های بانک در سال جاری را به دنبال داشته باشد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،  داور ماهی کار روز شنبه اول اردیبهشت ماه سال جاری و در همایش سراسری روسای شعب این بانک  طی سخنانی ، نظارت... ادامه »
29
چکیده: نخستین مرحله از همایش سراسری روسای شعب بانک کشاورزی با هدف تبیین سیاست ها و اولویت های این بانک در سال97 ، اول و دوم اردیبهشت ماه سال جاری در بابلسر برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی در این همایش که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره ، مدیران امور ، روسای برخی از ادارات مرکزی و روسای شعب این بانک از سراسر کشور برگزاری می شود، &n... ادامه »
29
جایگاه برتر کشاورزی در شبکه پرداخت الکترونیک کشور
چکیده: بانک کشاورزی  در شاخص سهم بازار از کل تراکنش های شبکه پرداخت کارتی کشور جایگاه برتر را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، براساس آمار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در بولتن اقتصادی شاپرک، بانک کشاورزی در اسفندماه 1396 و در شاخص سهم پذیرندگی از تعداد کل تراکنش های شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی کشور(شاپرک )، رتبه دوم  را کسب کر... ادامه »
صفحه 1 از 1642ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها