طراحی سایت

اخبار و رویدادها


مديريت استان سيستان و بلوچستان

19
بررسی عملکرد استان سیستان و بلوچستان در طرح اشتغال پایدار روستایی باحضور معاون وزیر و به میزبانی بانک کشاورزی
چکیده: عملكرد دستگاه هاي اجرايي استان سيستان و بلوچستان در طرح اشتغال پايدار روستايي و عشایری با حضور معاون وزیر و به میزبانی بانک کشاورزی بررسی شد. به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك كشاورزي استان سيستان و بلوچستان، جلسه بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک‌های عامل در زمینه طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری روز سه شنبه ١٩ تير با حضور دك... ادامه »
05
چکیده: با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی و در راستای حمایت از تولید محصولات کشاورزی صادرات محور ، واحد تولید و بسته بندی چای سوفیا در استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، برای احداث این طرح 140 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و راه اندازی آن، زمینه اشتغال مستقیم را برای 15 نفر فرا... ادامه »
05
احداث سردخانه 7500 تنی در سیستان و بلوچستان با حمایت بانک کشاورزی
چکیده: با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی، سردخانه 7500 تنی در استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، برای احداث این طرح 32 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و راه اندازی آن، زمینه اشتغال مستقیم را برای 30 نفر فراهم کرده است. شایان ذکر است در جریان سفر رییس اداره کل نظارت بر طرح ها ... ادامه »
05
احداث واحد تولید و بسته بندی تن ماهی با حمایت بانک کشاورزی در سیستان و بلوچستان
چکیده:   با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی ، مجموعه تولید و بسته بندی تن ماهی"پودر ماهی دانه طلائی" و شرکت قوطی سازی آرمان گستر"  در شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، برای احداث این طرح 77 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و راه اندازی آن... ادامه »
صفحه 1 از 10ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها