طراحی سایت

اخبار و رویدادها


مديريت استان اصفهان

22
چکیده: با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی واحد پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 318 تن در روستای اسدآباد شهرستان مبارکه به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان اصفهان برای اجرایی شدن این طرح تسهیلاتی به مبلغ 13 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی پرداخت شده است. این گزارش می افزاید با راه اندازی این طرح زمینه اشتغ... ادامه »
22
چکیده: با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی واحد گلخانه گل رز شاخه بریده با ظرفیت 5 هزار و 300 مترمربع در شهرستان نجف آباد به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان اصفهان برای اجرایی شدن این طرح تسهیلاتی به مبلغ 11 میلیارد ریال از محل اعتبار گلخانه با نرخ سود ترجیحی پرداخت شد. این گزارش می افزاید با راه اندازی این طرح&nb... ادامه »
22
چکیده: با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی واحد گلخانه گل رز شاخه بریده با ظرفیت 7 هزار و 250 مترمربع در روستای جلال آباد از توابع شهرستان نجف آباد به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان اصفهان برای اجرایی شدن این طرح تسهیلاتی به مبلغ 11 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات گلخانه با نرخ سود ترجیحی پرداخت شده است. ... ادامه »
20
چکیده: با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی واحد آبیاری تحت فشار با ظرفیت 599 هکتار در شهرستان گلپایگان به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان اصفهان برای اجرایی شدن این طرح تسهیلاتی به مبلغ 56 میلیارد و 491 میلیون ریال از محل اعتبارات تلفیقی آبیاری تحت فشار پرداخت شده است. این گزارش می افزاید 28 میلیارد و 600 میلیون ر... ادامه »
صفحه 1 از 83ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها