دات نت نیوک

اخبار و رویدادها

28
پیام نوروزی مدیرعامل بانک کشاورزی
چکیده: روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، طی پیامی، فرارسیدن سال 1397 و عید نوروز را تبریک گفت. در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.         به نام خداوند بخشنده مهربان   زکوی یار می آید نسیم باد  نوروزی از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی سخن در پرده می گویم چو گل... ادامه »
28
چکیده: بانک کشاورزی به منظور خدمت رسانی به مشتریان در ایام تعطیلات نوروز، 335 شعبه در سطح کشور را  به عنوان شعب کشیک معرفی کرده است. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، این شعب روز سه شنبه 29 اسفند 1396 از ساعت 8 تا 12 و شنبه چهارم فروردین 1397 از ساعت 9 تا 13 آماده ارائه خدمات بانکی به مشتریان محترم خواهند بود. شایان ذکر است در این ایام،  ... ادامه »
28
چکیده: معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از بانک کشاورزی قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان اصفهان سید رضا عقدایی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان طی نامه ای از بانک کشاورزی استان اصفهان تجلیل کرد. : این گزارش می افزاید در متن این لوح سپاس آمده است   «نظر به عملکرد شایسته و ا... ادامه »
28
چکیده: شعب بانک کشاورزی در استان زنجان تا تاریخ 20اسفند  سال جاری مبلغ 53میلیارد  ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت کردند. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان زنجان، باپرداخت مبلغ 53میلیارد ریال وجذب 94درصد اعتبارابلاغی، رتبه سوم را در بین مدیریت ها کسب کرد .
صفحه 1 از 2789ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها