دات نت نیوک

اخبار و رویدادها

01
مدیرعامل بانک کشاورزی: اعتبار و سربلندی ما در گرو کیفیت خدمات، تکریم مشتری و رضایت هموطنان است
چکیده: مدیرعامل بانک کشاورزی با مرور موفقیت ها ودستاوردهای این بانک در سال 1396، بهبود کیفیت خدمات بانک و تلاش برای ارایه تسهیلات بیشتر وحمایت از تولید پایدار کشاورزی را به عنوان اولویت های راهبردی بانک کشاورزی در سال 1397 اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، روح اله خدارحمی که روز شنبه اول اردیبهشت ماه سال جاری در نخستین مرحله از همایش سراس... ادامه »
01
عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی : روسای شعب، یاور اجرایی بانک در تحقق اهداف سال هستند
چکیده: عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی بر کارکردها و مسئولیت‌های راهبردی روسای شعب تاکید کرد و گفت این کارکردها  می‌تواند تحقق اهداف و برنامه‌های بانک در سال جاری را به دنبال داشته باشد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،  داور ماهی کار روز شنبه اول اردیبهشت ماه سال جاری و در همایش سراسری روسای شعب این بانک  طی سخنانی ، نظارت... ادامه »
01
چکیده: مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان خراسان جنوبی،  رتبه اول کشوری را در زمینه تعیین تکلیف و کاهش مانده املاک تملیکی کسب کرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان جنوبی،  با تلاش همکاران شعب و مدیریت طی سال 1396 این استان با ریسک اعتباری 7.9 رتبه سوم کشوری(ریالی) ورتبه دوم کشوری( ارزی و ریالی)را به خود اختصاص داد. ... ادامه »
01
چکیده: در سال 1396 برنامه عضو گیری باشگاه کودک و نوجوان در مدیریت شعب استان بوشهر 113 درصد تحقق یافت . به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان بوشهر ،در آغاز سال 96 برای عضو گیری تعداد 3 هزار نفر در شعب استان برنامه ریزی شده بود که برنامه عضو گیری باشگاه در اسفند ماه سال 96 به طور کامل محقق شد  . این گزارش می افزاید تعداد اعضای باشگاه ... ادامه »
صفحه 1 از 2821ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها